Sosyal Medya Verify Cast Ajansı Turizm Fotoğrafçısı Gelin Koçu if Wedding Fashion 2016 İzmir Düğün Planlaması Save The Date Düğün Organizasyonu İzmir İrem Moda Teaser Düğün Detayları Düğün Klibi Alaçatı Düğün Fotoğrafları İzmir Fashion Week Audi A3 Volvo V40 Bmw 520i TASARIM moda fotoğrafçısı düğün fotoğrafçısı izmir düğün fotoğrafı MODA İLETİŞİM BLOG VIDEO DÜĞÜN
Menu

Ali Aygır - BLOG

Ali Aygır - BLOG

Ali Aygır - BLOG

Ali Aygır - BLOG

Ali Aygır - BLOG Ali Aygır - BLOG Ali Aygır - BLOG
Ali Aygır - BLOG

Sosyal Medya Verify

14-04-2016

Sosyal medya hesap doğrulama işlemi artık birçok sahte hesabın önüne geçmektedir. Açılan birçok sayfa için verify yani doğrulama işareti sayesinde sayfanın diğer sahte hesapları kapatılarak, tek hesap ile birleştirilmesi mümkün.

Sosyal medya verify işlemi yapmak okadarda kolay olmayabilir. Edi Medya Türkiye'de Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya hesaplarında birçok ünlü hesaplarını onaylatmıştır.

Sosyal Medya Verify, Sosyal Medya Hesap Doğrulama

Cast Ajansı

25-03-2016

İzmir'de açılan izmir cast ajansı izmir kızı instagram ve facebook reklamları ile insanların dikkatini çekmeyi başarmış. Ön başvuru olarak açılan izmir cast ajansı sadece izmir'de yaşayan bayanları ilgilendiriyor sanırım. Sadece Bayanlar mı ? sanırız evet. Peki neden sadece bayanlar :) onu firma sahibine sormak gerekir. Sadece izmir kızı olmasının sebebi isim ve markadan kaynaklanıyor yanlış anlaşılmasın. İzmir Cast Ajansı sosyal medya üzerinden başvuru reklamları bir çok insan tarafından görülmüş, istenilen kitleye ulaşmıştır.

Cast ajansı İzmir'de açılıyor ve artık son başvuruları kabul ediyor. Başvuru yapanlar farklı eğitimler alarak ajans kaydını gerçekleştirebilceklerdir. Çoğu ajans artık çok fazla model bulunduruyor. Kime nerede yeni bir yüz olma fırsatı kazandırabilir ki ? İzmir cast ajansı aksine oyuncu ajansı izmir de fuarları ve kıyafet firmalarını hedef alıyor. Çok fazla talep gelmesinden dolayı izmir kızı adıyla artık açıldı.

İzmir Cast ajansı, İzmir Oyuncu Ajansı, İzmir Casting Ajans

Turizm Fotoğrafçısı

15-02-2016

Turizm Fotoğrafçılığı Nedir ?

Yurt dışından gelen turistlerin ülkemizde yada gittikleri yerde o ülkeye ait hediye, hatıra saklamak ister. minik heykeller simgesel eşyalar ve bunun gibi birçok şey alırlar. Artık bunlarla kalmayıp o özel gezileride telefonlarla çekip saklamak isterler. Turizm fotoğrafçılığı Türkiye'de pek yaygın olmasada artık turistler bu anlarını profosyonel bir şekilde fotoğraflamak istiyor.

Turizm fotoğrafçısı sadece yurt dışından gelen insanları fotoğraflamaz. Tarihi ve gezilen tüm heryeri fotoğraf karesine alır. Fotoğrafçı tutan turistler vardır belki ilerde dahada çok fazla meslek haline gelebilir. düğün fotoğrafçısı, moda fotoğrafçısı var. Peki neden turizm fotoğrafçısı yok demeyin.

Gelin Koçu

10-02-2016

Gelin Koçu Ne Yapar ?

Artık gelinlerin arkadaşlarından bin rica ile düğün günü en güzel görünmesi için, her şeyin tam planlamasını yapan, aman oda olsun aman buda olsun gibi gün içindeki koşuşturmasını gelinin yerine yapan kişi diyelim. Gelin koçu gelinin her anlamda güzel gözükmesini, ne yapması gerektiğini ve nasıl yapması gerektiğini anlatır. Yani gelin koçu tüm gün gelinin yanında gelinin saçı, makyajı vs dış görünüşüne yardımcı olan kişidir.

Erkeklerde Sadıç Gibi mi ?

Damadın sadıcı onun yerine onun yakışıklı gözükmesinden ziyade damadın bütün koşuşturmalarını halleden kişidir :) yani pek alakası yok diyelim. Bizde daha çok damatla uğraşan, damadın genelde en yakın arkadaşı sadıç olur. Diğer arkadaşları ise damadı nasıl masrafa sokarız bugün diyen diğer kankaları :)

 

DAHA FAZLA GÖRÜNTÜLE
Google İzmir Düğün Fotoğrafçısı