İzmir Düğün Fotoğrafçısı

İzmir Albüm Baskı INSTAGRAM Pinterest Düğün Fotoğrafları instagram verify İzmir düğün fotoğraf mekanları Save The Date İzmir Dış Çekim Fotoğrafçıları Sosyal Medya Verify Cast Ajansı Turizm Fotoğrafçısı Gelin Koçu if Wedding Fashion 2016 İzmir Düğün Planlaması Save The Date Düğün Organizasyonu İzmir İrem Moda Teaser Düğün Detayları Düğün Klibi Alaçatı Düğün Fotoğrafları İzmir Fashion Week Audi A3 Volvo V40 Bmw 520i TASARIM moda fotoğrafçısı düğün fotoğrafçısı izmir düğün fotoğrafı MODA İLETİŞİM BLOG VIDEO DÜĞÜN
Menu

İzmir Gelin Koçu

İzmir Gelin Koçu

İzmir Gelin Koçu

İzmir Gelin Koçu

İzmir Gelin Koçu İzmir Gelin Koçu İzmir Gelin Koçu
İzmir Gelin Koçu

Gelin Koçu

10-02-2016

Gelin Koçu Ne Yapar ?

Artık gelinlerin arkadaşlarından bin rica ile düğün günü en güzel görünmesi için, her şeyin tam planlamasını yapan, aman oda olsun aman buda olsun gibi gün içindeki koşuşturmasını gelinin yerine yapan kişi diyelim. Gelin koçu gelinin her anlamda güzel gözükmesini, ne yapması gerektiğini ve nasıl yapması gerektiğini anlatır. Yani gelin koçu tüm gün gelinin yanında gelinin saçı, makyajı vs dış görünüşüne yardımcı olan kişidir.

Erkeklerde Sadıç Gibi mi ?

Damadın sadıcı onun yerine onun yakışıklı gözükmesinden ziyade damadın bütün koşuşturmalarını halleden kişidir :) yani pek alakası yok diyelim. Bizde daha çok damatla uğraşan, damadın genelde en yakın arkadaşı sadıç olur. Diğer arkadaşları ise damadı nasıl masrafa sokarız bugün diyen diğer kankaları :)

 

Google İzmir Düğün Fotoğrafçısı