Düğün Günü Dış Çekim

Düğün günü fotoğraf çektirmek için ne kadar vaktiniz var? Hava sıcaklığı saç makyajı etkiler mi? İşte merak ettiğiniz soruların cevapları

Düğün Günü Dıç Çekim

Kaliteli bir düğün organizasyonu yapmak için planlı ve programlı olmak şarttır. Bu stresli anlarınızda stresinizi alacak, doğru açıyı, kadrajı, gölge ve ışık ayarını yapacak gerginliğinizi yüzünüze yansıtmayacak profesyonel bir düğün fotoğrafçısı ile çalışmanızı öneririz. İzmir düğün fotoğrafçısı olarak bu özel günlerinizde kaliteli donanımımız ve uzman fotoğraf sanatçılarımız ile yanınızdayız.

 

Düğün Fotoğrafı Çekiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Düğün fotoğraflarınızı düğün günü çektirecekseniz. Düğününüz ile ilgili hangi aşamaların ne zaman gerçekleşmesi konusunda ideal bir organizasyon çizelgesine sahip olmanız gerekir. Düğün fotoğraflarınız detaylı ve standart üstü olsun istiyorsanız fotoğraflarınızı düğün günü çektirmeniz biraz stres yaratacaktır ama bir yandan da düğün fotoğrafı çekinmek için iki defa hazırlanmanız gerekmez. Böyle anlarda sizi yatıştırma işini siz güven veren bir düğün fotoğrafçısı üstlenir. Olası aksiliklerden ve hayal kırıklıklarından emin olmak için fotoğrafçınızla konuşmanız gereken bazı konular vardır. Bunlardan bazıları :

  • Fotoğrafçınızın yedek ekipmanı olacak mı?
  • Fotoğrafçınız hangi makineyi kullanıyor olacak?
  • Fotoğrafçınız fotoğraflarınızı ham mı yoksa işlenmiş mi teslim edecek?
  • Fotoğrafçınız daha önce kaç kere düğü fotoğrafçılığı yaptı?
  • Kaç adet fotoğraf istiyorsunuz ve albümünüz nasıl olacak?
  • Fotoğrafçınız hangi tür çekimler yapıyor ve hangi mekanlarda çekim yapıyor?
  • Fotoğraf çekimi ne kadar sürecek?

Düğün Fotoğraflarının Çekimi Ne kadar Sürer ?

Düğün fotoğraflarının çekimi çiftlerin arzu ettiği niteliklere göre değişmekte iken ortalama süre 3 ile 6 saat arasında değişir. Yaz aylarında güneşlenme süresi arttığından bu süreyi esnetmek akşam saat 20’ye kadar mümkün olabilmektedir. İzmir düğün fotoğrafçısı için standart bir çekim 2 saat sürmektedir.

WhatsApp
Ara