İzmir'de düğün fotoğrafı çekilecek yerler

İzmir'de düğün fotoğrafı çekilecek yerler hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

İzmir'de Düğün Fotoğrafı Çekilecek Yerler Nereler ?

Merhaba Ben İzmir Düğün Fotoğrafçısı. Hepiniz bilirsiniz İzmir Alaçatı taraflarında düğün fotoğrafçılarının çok olduğu yerleri  gezerken aynı yerde birden fazla gelin ve damadın olduğu kareler. İzmir'de düğün fotoğrafı çekilecek yerler Fotoğraf çektirmek isteyenler Delilkikoy ve Port tarafındaki kırsal alanlarda çekim yapabiliyor. Bizde delikli koy halk plajında çekimi gerçekleştirmek istedik. Nisan ayında koy plajı pislik fakat biraz tepelerde bunları görmez iseniz çekim yapmanızda engel yoktur. 

 

İzmir'de düğün fotoğrafı çekilecek yerler, izmir düğün fotoğrafçısı, delikli koy halk plajı, düğün hikayesi, save the date

Deliklikoy Halk Plajı

Düğün Fotoğrafçısı ekibimiz (1) tek başıma diyelim çekim yaparken yukarı gelin damadı çıkmaya ikna etmek için önce boş fotoğraf çekip "ama bakın çok güzel çıkıyor" lafından sonra ikna edip çıkarttım. Görüyorsunuz anlatmaya gerek yok. Tabi 85mm i aşağıya yuvarladığım gerçeğide var.

 

İzmir'de düğün fotoğrafı çekilecek yerler, İzmir Düğün Fotoğrafçısı, Gelin Damat Fotoğrafı, İzmir Düğün Hikayesi, Düğün Fotoğrafçısı

Save The Date Çektik

Çekim saatlerimiz 5 ile 7 - 8 arasında sürdü ve bitti. Ne bekliyorsunuz ki 12 de başlayıp gece 21:00 e kadar fotoğraf çekmeye ne benim ne de çiftin hali kalır. İzmir Düğün Fotoğrafçısı olarak bize güvenin ve doğal karelerde saçınıza üstünüze yada çevreye dikkat etmeyin. 

İzmir'de Düğün Fotoğrafı Çekilecek Yerler

Evlenmeyi düşünen ve kararlaştıran çiftler için İzmir oldukça büyüleyici bir şehirdir. Özellikle bir düğün hikayesi yakalamak isteyen çiftler, İzmir’de nikah kıymayı planlayabilmektedir. İzmir civarındaki şehirlerde ikâmet eden çoğu çift ise düğün dış mekan çekimlerini İzmir’de yapmayı tercih etmektedirler. Bunun en önemli sebepleri de İzmir’in dış çekimde hem ışık konusunda dengeli bir şehir olması hem de mekan konusunda çeşitliliğe sahip olmasıdır.

İzmir fotoğrafçı arayışında kolaylıkla alternatiflerle karşılaşabileceğiniz bir şehirdir. Bu yüzden talep ettiğiniz şeyler ve fotoğrafçıdan ve fotoğraflarda beklentileriniz öncülüğünde karar vermek tamamıyla size kalmıştır diyebiliriz.

Düğün fotoğrafçısı arıyorsunuz ve dış çekim konusunda tecrübeli, profesyonel ve samimi bir fotoğrafçı ve ekibiyle çalışmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmenizi önermekteyiz. Tüm detayları konuşarak ortak paydalarda buluşabiliriz, müşteri memnuniyeti ve istekleri öncelikli çalışma prensibimizdir.

İzmir'de Düğün Fotoğrafı Çekilecek Yerler

Ege Bölgesinin incisi olarak nitelenen İzmir doğal güzellikleri ve birbirinden benzersiz ilçeleriyle harika bir kenttir. Kentin dört bir yanında sıcak bir esinti ve sıcakkanlı insanlarla karşılaşma olanağınız vardır. Akdeniz’in sıcakkanlı insanı Ege’de de her yerden size gülümseyebilir. İzmir’de her kesimin eğlence anlayışına uygun bir semt ve mekanlar bulmak mümkündür. Evlenmek isteyenleri bir de kendine aşık edecek bu kentte yapılacak düğünler de yüksek kaliteyle karşılaşmanızı sağlamaktadır.

Şehrin fotoğrafçılık açısından en güzel yanlarına değinecek olursak; her bir köşesinde muhteşem bir ışık düzeni yakalayabilmeniz ve fon olarak kullanılabilecek doğal bir güzelliğe rastlayabiliyor olmanızı buna örnek olarak gösterebiliriz.

İzmir’de evlenecek olmasanız da düğününüz için dış çekim fotoğraflarını İzmir’de çektirebilirsiniz. Düğün fotoğrafçısı arayışınızda ise bizimle iletişime geçmenizi dilemekteyiz. Şehrin her köşesinde dış çekim için uygun ortamı ve ışığı ayarlamakta ve %100 müşteri memnuniyeti ile işimizi tamamlamaktayız. Şimdiye kadarki referanslarımızı da dilerseniz sizinle paylaşır, alacağınız hizmetin kalitesini tastiklemiş olursunuz. Siz nasıl dilerseniz, onu gerçekleştirmek için her şeyi denemekteyiz. Sizi mutlu ve memnun etmeden ekip olarak işimizi tamamlamış saymamaktayız.

İzmir’de dış çekim yapılacak yerleri ve mekanları belirli maddeler altında ele alabiliriz.

 

 

 

 

 • Alsancak’taki Cumbalı Rum Evleri ve Kordon

Alsancak İzmir’de hayatın en hızlı aktığı semtlerden biridir. Konak’a bağlı olan Alsancakta birçok cumbalı eski ev ve bambaşka tarihi yapılarla karşılaşmanız mümkün. Düğün fotoğrafçısı olarak çiftlerin talepleri doğrultusunda ilerlemekteyiz. Dış çekiminizi bu tarz eski yapıların ve mimari harikaların önünde yapmak çiftler için orijinal fotoğrafların ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

Tarihi yapıların yanında Alsancak, kordonu ile de dikkat çekmektedir. Kordonda yer alan Gündoğdu meydanı ve civarı da ışık ve doğal güzellik açısından dış çekimler için iyi bir tercih olacaktır. Çimlerde, deniz manzaralı ve doğal pozlar vermek güzel pozların yakalanmasını sağlayacaktır.

 • Karşıyaka ve Bostanlı Sahilleri

İzmir’in en meşhur semtlerinden biri olan Karşıyaka’yı KSK Spor Kulübü ile tanımaktayız. Ayrıca otuz beş buçuk (35,5) olarak da anılan semt oldukça nezih ve güzel köşelere sahiptir. Dış çekim için harika fonlar ve ışık açısı için fazlasıyla tercih edilmektedir. Karşıyaka Sahilde veya Karşıyaka Çarşıda özgün kareler yakalanabilmesi olasıdır. Özellikle semte ayrı bir sempati besleyen çiftlerin tercihi olabilmektedir.

Ayrıca Karşıyaka’ya bağlı Bostanlı’nın sahili ve yürüyüş yolu da muhteşem bir fon olmaktadır. Günlük hayatta da insanların fotoğraf çekmekten keyif aldığı Bostanlı, sahili ve son yıllarda büyük ilgi gören Günbatımı İskelesi ile dış çekimler için uygun bir yerdir.

 • Seferihisar

Dış çekim yazın yapılacaksa Seferihisar da etkileyici bir İzmir ilçesidir. Plajları ve diğer doğal alanları ile dış çekiminiz için harika bir tercih olacaktır. İzmir fotoğrafçı seçiminiz olarak size bir tavsiye daha sunmaktayız. Özellikle ilçenin en çok bilinen ve konaklamak için tercih edilen mahallesi Sığacık size doğanın hemen her rengini sunmaktadır.

 • Urla

Seferihisar gibi Urla da İzmir’in güzel, plajlı ilçelerinden biridir. Urla’nın kıyı kısımları dış çekim için güzel kareler yakalanmasına yardımcı olacaktır. Kışın da Urla’da güzel fonlu fotoğraflar çektirebilirsiniz fakat yaz çekimleri için daha fazla tercih edilmektedir.

 • Çeşme ve Alaçatı

İzmir denince akla ilk gelen tatil yerlerinden biri olan Çeşme ilçesi, Alaçatı ile büyük bir uğrak mekanı haline gelmiştir. Sahilin yanında muhteşem Alaçatı sokaklarında renkli pozlar çekilebilmektedir. Dış çekim için özel yerlerden biridir ve unutulmaz çekim anıları elde etmenize de olanak sağlamaktadır.

 • Karaburun

İzmir’in doğal güzellik açısından çeşitlilik saçtığı ilçelerinden biri de şüphesiz Karaburun’dur. Karaburun’un her bir köşesinde bambaşka fonlar yakalanabilmektedir. Kumsalı izleyebileceğiniz tepelikleriyle elde edilecek fotoğraflara inanamayacaksınız. Yine çok fazla tercih edilen bir semt olmamasına rağmen özgün fikirleri olan ve bir düğün hikayesi oluşturmak isteyen çiftler için muhteşem bir seçim olacaktır.

Şunlarada bakın

 • İzmir'de düğün fotoğrafı çekilecek yerler
 • İzmir Alaçatı Düğün Fotoğrafları
 • İzmir Düğün Hikayesi
 • İzmir Düğün Fotoğrafçısı Ali Aygır
 • Düğün Fotoğrafçısı
 • Çeşme Düğün Fotoğrafçısı

 

DÜĞÜN HİKAYESİ DIŞ ÇEKİM İLETİŞİM BLOG DÜĞÜN FOTOĞRAFÇISI Düğün Gününüzü Daha İyi Hatırlayın İzmir Nişan Organizasyonu En Güzel Düğün Fotoğrafları Kilise Düğünleri - Kilise Nikah Düzeni - Kilise Konsepti Düğün Atlamamanız Gereken Düğün Detayları - Düğün Akışı Pronovias Gelinlik Modelleri : İzmir Gelinlik Firmaları Sonbahar Düğünleri ve Sonbahar Düğün Fikirleri Bohem Düğün Süslemesi - Bohem Düğün Konsepti - Fikirleri Rustik Konsept Düğün Fikirleri 2020 Düğün Trendleri : En iyi düğün fikirleri İzmir Hamile Çekimi - İzmir Hamile fotoğrafçısı 2020 Düğünleri Ne Olacak - Düğünler İptal mi Üzüm Bağlarında Düğün Fotoğrafı Çekimi En İyi İstanbul Düğün Fotoğrafçıları Kış Ayında Düğün Yapacaklar İçin : Kış Düğün Fikirleri Konsept Dış Çekim ve Konsept Düğün Fotoğrafları 2020 Gelin Saçı Modelleri - İşte Birkaç Tavsiye Ayvalık Cunda Düğün Fotoğrafçısı Düğün Fotoğrafı Çekiminde Mevsimin Önemi Country Tarzı Konsept Düğün Fikirleri ve Örnekleri Düğün Fotoğrafçısı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Sony A7R IV | A7riv | A7r4 ile Çekilmiş Fotoğraflar ve İncelemesi Aydın Düğün Fotoğrafçısı İzmir Fotoğraf Platosu İstanbul Düğün Hikayesi - İstanbul Düğün Fotoğrafçısı Dünya da Farklı Düğünler Ünlülerin Düğün Fotoğrafçısı İzmir Ürün Fotoğrafçısı İzmir Düğün Fotoğrafçısı Fiyat Bilgisi Seferihisar Kumsal Düğünü Dış Çekim Tavsiyeleri Tecrübeli Düğün Fotoğrafçısı | Dış Çekim | Düğün Hikayesi İzmir Dış Çekim Fotoğrafçısı Düğün Fotoğraf Paket Fiyatları Gelinlik Modelleri İzmir Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları İzmir Dron Çekimi İzmir Düğün Organizasyonu İzmir Düğün Fotoğrafçısı Tavsiye İzmir Düğün Fotoğrafçısı Seçimi Bride to Be Ürünleri Düğün Fotoğrafçısı Moda Fotoğrafları ve Moda Fotoğrafçısı Save the Date Malzemeleri - Save The Date Fikirleri Dış Çekim Fotoğrafları Panoramik Düğün Albümü Save The Date Çekimi ve Save The Date Fikirleri - Örnekleri Ecem + Cenkay Save The Date Filmi Gizem + Koray Fulden + Alkım Sezen + Hasan Save The Date Ezgi + Birtan Save The Date Dilruba + Erdem Save The Date Aslıhan + Anıl Bodrum Düğün Fotoğrafçısı - Bodrum'da Fotoğrafçı Fiyatları Düğün Günü Dış Çekim Kuşadası Düğün Fotoğrafçısı Düğün Hikayesi Nasıl Olmalı? İzmir Düğün Hikayesi Fiyatları İzmir Nişan Fotoğraf Çekimi Farklı Düğün Hikayeleri ve Düğün Fotoğrafları İzmir Wedding Photographer - İzmir Wedding Videographer Türkiye'nin En iyi düğün fotoğrafçıları ve fotoğrafları Rüzgara karşı fotoğraf çekilmek Modern Zamanın Köy Düğünü : Rustik Düğünler Alaçatı Otelleri - Alaçatı Butik Otelleri - Ev Bharat en iyi düğün hikayesi çekimi Alsancak Düğün Fotoğrafçısı Düğün Fotoğrafçısı Arayan Gelin Damat Adayları İzmir'de düğün fotoğrafı çekilecek yerler İzmir Düğün Fotoğrafçısı Alaçatı Düğün Fotoğrafları İzmir'de Düğün Fotoğrafı Çektirmek İçin İdeal Mekanlar Aydın Düğün Fotoğrafçısı - Aydın Düğün Hikayesi Gece Düğün Fotoğrafları İzmir Düğün Davet Organizasyonları Moda Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Delikli Koy Düğün Fotoğrafı İzmir Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları İzmir Düğün Fotoğrafı Şince Köyü Düğün Fotoğrafı izmir düğün hikayesi instagram @aliaygir İzmir Düğün.com Düğün Fotoğrafçıları izmir düğün fotoğrafçısı instagram @aliaygir Urla Düğün Fotoğrafı Şirince Düğün Fotoğrafı Save The Date Çekimleri Düğün Fotoğrafı izmir düğün fotoğrafçısı facebook Düğün Fotoğrafı Şahzade Kır Düğün Salonu Düğün Fotoğrafı Ebru + Erhan Gelin Damat Hazırlığı Düğün Fotoğrafı Gelini Hazırlayan Arkadaşları Rahibe Gelinlik Modeli Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Sahil Fotoğrafı Exposure Double Fotoğraf Profesyonel Düğün Fotoğrafçısı Düğün Fotoğrafı Balık Gelinlik Modeli Düğün Fotoğrafı Delikli Koy Düğün Fotoğrafı Kumsal Düğün Fotoğrafı Save The Date Elbisesi - Trash The Dress Düğün Fotoğrafı Wyndham Grand Düğün Fotoğrafı Kır Düğünü Düğün Fotoğrafı Alaçatı da Çekilmiş Düğün fotoğrafı İzmir Çeşme Düğün Fotoğrafçısı Edward Whittall Garden Düğün Fotoğrafı Bornova Fotoğrafçı - Düğün Fotoğrafçısı - Bornova'da Fotoğrafçı İzmir Düğün Fotoğraf Mekanları Efes Antik Kenti Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Bodrum No 81 Hotel Tesettür Gelinlik Modeli Düğün Fotoğrafı İzmir Dış Çekim Fotoğrafçısı Bride and Groom Düğün Fotoğrafı İzmir Düğün Filmi İzmir Düğün Fotoğrafçıları Save The Date Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Otel Düğün Organizasyonu Düğün Fotoğrafı Ilıca Otel Düğün fotoğrafı Nedime Fotoğrafları - Nedime Fikirleri - Nedime Pozları Gelin Damat fotoğrafı La Vie Nouvelle Düğün Fotoğrafı Bornova Soner Saç Tasarım Düğün Fotoğrafı Eğlenceli Düğün Pozu Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Manisa Düğün Fotoğrafı Gelin Buketi ve Tacı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Gelin Fotoğrafı, Gelin Tacı ve Çiçeği Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Alsancak Düğün Fotoğrafçısı Düğün Fotoğrafı İzmir Save The Date Fotoğrafçısı Gelin ve Damat Alaçatı Düğün Fotoğrafçısı - Alaçatı Dış Çekim Mekanları Düğün Fotoğrafı İzmir Dış Çekim Fotoğrafçısı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Gelin Saçı Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Kalabalık Arkadaş Pozları Düğün Harfleri ve Süslemeleri İzmir Gelinlik Fuarı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Gelin Çiçeği İzmir Gelin Damat Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Gelinlik Fotoğrafı İzmir Düğün Organizasyonu Manisa Düğün Fotoğrafçısı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Detayları Düğün Fotoğrafı Teos Village Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Düğün Fotoğrafı Damat Fotoğrafı Düğün Anında Hazırlık İzmir Düğün fotoğrafı
WhatsApp
Ara