Save the Date Malzemeleri - Save The Date Fikirleri

Save the date fikirleri daha çok kullanılan save the date malzemeleri ve örnekleri ile fikirler oluşturabilir.

Yukarıda gördüğünüz 3 adet tahta vilada sopası ve çarşaftan oluşan İzmir save the date malzemeleri arasında izmir save the date elbisesi ile ferah bir atmosfer olmuş olabilir :) Dilruba arkadaşımız birkaç çiçek tahta ile güzel bir fikir üretmiş.

Save the date yazı tahtası arayanlar izmir kemeraltı çarşısını gezebilir. Güzel save the date fikirleri için pinterestten yararlanabilirsiniz ki genelde en iyi fikirler oradadır.

 

izmir Save the Date Malzemeleri, Save The Date Fikirleri, Save The Date Elbisesi, Save the date yazı tahtası

 

Save The Date

Her geçen gün yeni trendler ile karşılaşmaya devam ediyoruz. Artık hayatımızın büyük bir parçası olan sosyal medya, özel tarihleri duyurmak için de kullanılan bir alan haline geldi. Save the date, aslında tarihi kaydet anlamına gelir. Sosyal medyadan paylaşacağınız gönderi ile nikah ya da düğün gününüzü arkadaşlarınız ve çevreniz ile paylaşırsınız. Böylece insanların o güne plan yapmasını önceden engellemiş olursunuz. Bir nevi önceden davetiye göndermek gibi düşünülebilir. Nikah ya da düğün tarihinizi aldıktan sonra, düğün fotoğrafçısı ile anlaşıp, çekim yaptırmalısınız. Bu çekim için ekibimiz ile görüşebilirsiniz. Fiyatlar konusunda bilgi almak için mail atabilir ya da telefon ile de iletişime geçebilirsiniz. Eğlenceli bir çekim geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Güler yüzlü ve tecrübeli ekibimiz çekim sırasında size vereceği tavsiyeler ile harika fotoğrafların ortaya çıkması çok kolay olacaktır.

Farklı Bir Save The Date Fikri Arayanlara Öneriler

O güzel günü belirledikten sonra, bir an önce herkes paylaşmak istemeniz çok normaldir. Düğün fotoğrafları gibi çok önemli olacak bu fotoğraflar, güzel bir konsept ile size güzel anılar bırakacaktır. Save the date fikirleri araştırırken, karşınıza çıkan her fikir size uymayabilir. Bunun için ilişkinizin dinamiklerine uygun bir fikir seçmelisiniz. Öneri ile seçeceğiniz fikirler de size uyabilir. Aslında ilişkinizin başladığı ya da birbirinizi ilk kez gördüğünüz yerde save the date fotoğrafları çektirmek güzel bir fikir olacaktır. Hatta birbirini gördüğünüz ilk kıyafetler ya da o günü hatırlatan objeleri çekimde kullanabilirsiniz. Okulda taşışan çiftler için okul bahçesinde bu haberi vermek, çok güzel olacaktır. Eski günleri hatırlayıp aşkınızı daha da güçlendirebilirsiniz. Sizin için özel olan başka bir yer ya da anısı olan bir alan bile uygun olabilir.

WhatsApp
Ara