Kilise Düğünleri - Kilise Nikah Düzeni - Kilise Konsepti Düğün

Kilise düğünleri merasim için her geçen gün farklı tarzlar ve trendler ortaya çıkıyor. Bu yeni tarzdan biri de kilise tarzında yapılan düğünler.

Kilise Konsepti Düğün

Kilise düğünleri her zaman en sade nikah düzeni oalarak kabul edilmiştir. Düğün merasimleri için her geçen gün farklı tarzlar ve trendler ortaya çıkıyor. Bu yeni tarzdan biri de kilise tarzında yapılan düğünler. Siz de farklı bir düğün yapmak istiyorsanız, bu yazımızda anlatacağımız kilise konsept düğün örnekleri size yol gösterebilir. Gelin ve damat için olan bu en özel günde, yıllarca unutulmayacak bir düğün yapmak herkesin hayalidir. Emin olun ki bu tarz, çok fazla dikkat çekecektir. Bunun için her ayrıntıya dikkat etmeli ve İzmir düğün fotoğrafçısı ile çalışmalısınız. Ekibimiz bu konuda size vereceği hizmet ile doğru yolda ilerlemenizi sağlar. Daha önce aynı tarzda yapılan düğünlerden oluşan öneri listesi ile size seçenekleri sunar. Size kalan isteğinize göre karar vermek ve düğün gününüzü beklemek olacaktır.

 

Kilise düzeni, kilise düğünü, kilise düğün düzeni, kilise düğünleri nasıl olur? kilise nikahı, düğün fotoğrafçısı, İzmir düğün fotoğrafçısı

 

Kilise Nikahı

Kilise nikahı düğün denildiğinde ilk akla gelen, nikahın davetliler önünde ve ayakta olarak kıyılmasıdır. Bu nedenle organizasyon şirketinden bu konuda yardım almalısınız. Düğünün yapılacağı ve nikahın kıyılacağı mekan, bu husus göz önüne alınarak hazırlanmalıdır. Tüm davetlilerin arka arkaya oturduğu bir oturma düzeni olmalıdır. Davetliler iki farklı blok seklinde uzanan sırada oturmalıdır. Gelin bu iki blok arasından yürüyerek nikahın kıyılacağı yere gelmelidir.

 

Kilise düzeni, kilise düğünü, kilise düğün düzeni, kilise düğünleri nasıl olur? kilise nikahı, düğün fotoğrafçısı, İzmir düğün fotoğrafçısı

 

Kilise Düğünleri

Düğün fotoğrafları için harika bir görüntü olacağına emin olabilirsiniz. Kilise konseptinin bir diğer olmazsa olmaz ögesi, gelinin babasının kolunda nikahın kıyılacağı yere gelmesidir. Babası hayatta olmayanlar için bir aile büyüyü bu görevi yerine getirebilir.

 

 

 

 

Gelinin geldiği sırada damat gelini, nikah memurunun yanında beklemelidir. Bu konseptte genelde tavsiye edilen sadeliktir. Gelinliğin çok fazla açık olmaması dikkat edilecek bir diğer husustur. Gelin tarzına göre sade ya da danttelli bir gelinlik tercih edebilir. Fiyatlar seçilen gelinliğe göre değişecektir.

WhatsApp
Ara