Save The Date Çekimi ve Save The Date Fikirleri - Örnekleri

İzmir'de save the date çektirmek için küçük bir konsept hazırlayabilirseniz sizde düğün öncesi fotoğraf çekiminde güzel kareler arasında yer alabilirsiniz.

Save The Date Ne Demektir ?

Save the date türkçesi tarihi kaydedin yani düğün sektöründe düğün tarihimizi kaydedin. İnternette artık sosyal medya üzerinden facebook, twitter, instagram üzerinden evlenen çiftlerin düğün tarihlerini eş ve dostlarına görsel aracılığı ile duyurmaktır. Save The Date Video yada Save The Date Fotoğrafları artık dış çekim kadar insanların ilgisini çekiyor. 

 

Save The Date Filmi - Save The Date Vidosu

Save the date ile ilgili daha fazla video izlemek için İzmir düğün hikayesi linkine tıklayarak daha fazla video ve film görebilirsiniz.

 

 

Save The Date Çekimi Nedir?

İnsanın hayatında en güzel günlerden biri olan düğün gününüzü unutulmaz kılmanın yolu artık sadece o gün çekeceğiniz fotoğraflar, görüntülerden ibaret olmayacak. Dilerseniz düğün tarihinize karar verdikten sonra sevdiklerinize duyurma yönteminizi sizin için eşsiz bir anıya dönüştürebilirsiniz. “Save the Date” düğününüzün yapılacağı tarihi duyurmanın yepyeni bir yolunu sizlere sunuyor.

 

Save The Date, Save The Date Örnekleri, Save The Date Nedir? Ne zaman çekilir? Save The Date Malzemeleri, Save The Date Fotoğrafları, izmir Save The Date Fikirleri

 

Save The Date Çekimi Ne Zaman Yapılır?

Save The Date çekimleri düğün tarihinize karar verdikten sonra sizin ve düğün fotoğrafçınızın belirleyeceği tarihlerde yapılır. Düğün tarihine çok yakın bir zamanda yapmamanız, fotoğraflarınızın düğün öncesi yoğunluğunda sıkışıp aceleye gelmemesi açısından önemlidir.

Save the Date Çekimi Nasıl Yapılır?

Save the Date çekimlerinde nasıl bir konsept kullanmak istiyorsanız kıyafetlerinizi ve mekanı ona göre belirlemelisiniz. Bu konuda düğün fotoğrafçınızdan destek almanız mümkündür. Çekimler sırasında düğün tarihinizi davetlilere belirtmek için pano, tahta gibi aksesuarlardan yararlanabilirsiniz. Bunun yanısıra kıyafetlerinizin üzerine tarih yazarak farklı bir konsept elde edebilir ya da tarih kısmını baskı aşamasında fotoğraflarınıza ekletebilirsiniz.

Save The Date fotoğrafları Nasıl Basılır?

Save the Date çekiminizde fotoğraf kullanabileceğiniz gibi tercihinize göre video çekimi yapabilirsiniz. Fotoğraflarınızı dijital ortamlarda sevdiklerinize ulaştırabileceğiniz gibi fotoğraflarınızı basılı hale getirerek davetlilerinize ulaştırabilirsiniz. Dilerseniz üç boyutlu baskı tekniklerinden yararlanarak farklılık yaratabilirsiniz.

İzmir düğün fotoğrafçısı Save the Date çekimlerinizde en büyük yardımcınız olacak. En değerli anlarınızı ölümsüz kılmak için düğün fotoğrafçınızla detayları önceden en ince ayrıntılarıyla konuşmanız çekimler sırasında problem yaşamamanızı sağlayacaktır.

Save The Date Malzemeleri

Save The Date Malzemeleri en çok aratılan örnekler arasında yer alıyor. Çekim sırasında çifte yada fotoğrafa yardımcı olacak malzemelerde balon ve sepet yada harflerden oluşan bayraklar yeni akımın olmazsa olmazı :)

 

Save The Date, Save The Date Örnekleri, Save The Date Nedir? Ne zaman çekilir? Save The Date Malzemeleri, Save The Date Fotoğrafları, izmir Save The Date Fikirleri

 

Save The Date Aksesuarları

Save the Date anı kaydetmek olarak dilimize çevrilir. Evlenmek isteyen çiftler düğün tarihine birkaç ay kala Save the Date konseptinde fotoğraf çekimi yaptırabilir. Böylece yakın çevrenize sosyal medya üzerinden düğün gününüzü bildirebilir, o gün plan yapmamalarını sağlayabilirsiniz. Save the Date çekimleri yapılırken genellikle aksesuarlar kullanılır. Bu aksesuarların amacı düğün tarihini haber vermektir. Düğün fotoğrafçısı rakamlı balonlar, üzerine istediğinizi yazabileceğiniz kara tahta, yine düğün tarihinin yazıldığı metal renkli şişeler gibi Save the Date aksesuarlarını öneri ve tavsiye olarak sunabilir. Bunlara ek olarak kumsalda yapabileceğiniz bir çekimde kumların üzerine düğün tarihinizi yazabilirsiniz. Düğün tarihinin belirlendiği rakamların üzerine ateş yakabilir böylece hoş bir fotoğraf elde edebilirsiniz.

 

Save The Date, Save The Date Örnekleri, Save The Date Nedir? Ne zaman çekilir? Save The Date Malzemeleri, Save The Date Fotoğrafları, izmir Save The Date Fikirleri

 

İzmir Save The Date Fotoğraf Çekimleri

Düğün fotoğrafları bazen günün yarısını kapsayacak şekilde bile sürebilecek uzunlukta olabilir. Fakat Save the Date çekimleri en fazla bir iki saat kadar sürer. Bu çekimler save the date fotoğrafları çekimi kadar ayrıntılı değildir. Bu nedenle fiyatlar açısından da daha uygundur. Save the Date aksesuarları olarak tavsiye verebileceğimiz aksesuarlar; bavul, kupa, saç tokası, renkli çiçekler, forma, çerçeve vb. ürünlerdir. Her fotoğrafçı birbirinden farklı aksesuar tercihleri kullanabilir. Burada önemli olan yaratıcılık seviyesidir. Evlenecek olan çiftler bir fikir ile geldiğinde bu fikirler de dikkate alınarak birbirinden renkli fotoğraflar elde edilebilir. Save the Date son zamanlarda instagram üzerinden oldukça fazla beğeni alan çekimlerdir. Bundan mütevellit çiftler de hem sosyal medyadan görüntü paylaşmak hem güzel anılar elde etmek hem de düğün tarihlerini duyurmak için bu çekimi yaptırır. Anı kaydet fotoğraf çekimleri salaş kıyafetlerle yaptırabileceğiniz hoş ve sade bir makyaj ve abartılı olmayan bir saç modeli ile süsleyebileceğiniz çekimlerdir.

 

Save The Date, Save The Date Örnekleri, Save The Date Nedir? Ne zaman çekilir? Save The Date Malzemeleri, Save The Date Fotoğrafları, izmir Save The Date Fikirleri

 

Farklı Bir Save The Date Fikri Arayanlara Öneriler

O güzel günü belirledikten sonra, bir an önce herkes paylaşmak istemeniz çok normaldir. Düğün fotoğrafları gibi çok önemli olacak bu fotoğraflar, güzel bir konsept ile size güzel anılar bırakacaktır. Save the date fikirleri araştırırken, karşınıza çıkan her fikir size uymayabilir. Bunun için ilişkinizin dinamiklerine uygun bir fikir seçmelisiniz. Öneri ile seçeceğiniz fikirler de size uyabilir. Aslında ilişkinizin başladığı ya da birbirinizi ilk kez gördüğünüz yerde save the date fotoğrafları çektirmek güzel bir fikir olacaktır. Hatta birbirini gördüğünüz ilk kıyafetler ya da o günü hatırlatan objeleri çekimde kullanabilirsiniz. Okulda taşışan çiftler için okul bahçesinde bu haberi vermek, çok güzel olacaktır. Eski günleri hatırlayıp aşkınızı daha da güçlendirebilirsiniz. Sizin için özel olan başka bir yer ya da anısı olan bir alan bile uygun olabilir.

 

En çok arananlar neler ?

  • En İyi Save The Date Pozları
  • Save The Date Fikirleri
  • Save The Date Pozları
  • Save The Date Malzemeleri
  • Save The Date Aksesuarları
  • Save The Date Çekimleri
  • Alaçatı Save The Date Çekimi
  • Çeşme Save The Date Çekimi
  • İzmir Save the Date Çekimi

 

WhatsApp
Ara