İzmir Düğün Davet Organizasyonları

İzmir Düğün Davet Organizasyonları doğal bir ortamda gerçekleşeceği için gelinlik seçiminin, gelinin kendini içinde rahat hissettiği, hareket kolaylığı sağlayan, özgürce dans etmesine olanak sağlayan modeller arasından yapılmasını tavsiye ediyorum.

İzmir Düğün Davet Organizasyonları

İzmir Düğün Davet Organizasyonları doğal bir ortamda gerçekleşeceği için gelinlik seçiminin, gelinin kendini içinde rahat hissettiği, hareket kolaylığı sağlayan, özgürce dans etmesine olanak sağlayan modeller arasından yapılmasını tavsiye ediyorum. Bu nedenle A ya da düz kesim, dantel detaylara bolca yer verilen, tüyler, sallantılı ipler, fırfırların kullanıldığı sade ama zarif elbiseler tercih edilebilir. Düğününü sıcaklığın düşük olduğu kış mevsiminde yapacaksan uzun ya da truvakar kollu modellere yönelebilir, sonbaharda yapacaksan kısa kollu gelinlikleri seçebilirsin.

İzmir Düğün Organizasyonu

Gelin buketini kesinlikle doğal modeller arasından seçmelisin. Çünkü buketi düğün mekanından bağımsız düşünemiyorum. Sadece papatyalardan ya da lavanta ve başaktan oluşan bir buket tercih edebileceğin gibi, soğan çiçeği, katır çiçeği ve doğada bulunan çeşitli otlardan oluşan karışık bir aranjman da yaptırabilirsin. Son dönemde sukulentlerin de gelin buketlerinde sıklıkla kullanılarak, hoş sonuçlar ortaya çıkardığını görüyoruz.

WhatsApp
Ara