Farklı Düğün Hikayeleri ve Düğün Fotoğrafları

İzmir düğün fotoğrafçısı İzmir'in birçok yerini kapsayacak şekilde mükemmel bir şekilde bulunan bir düğün fotoğrafçısıdır.

İzmir düğün fotoğrafçısı İzmir'in birçok yerini kapsayacak şekilde mükemmel bir şekilde bulunan bir düğün fotoğrafçısıdır.

Düğün fotoğrafçısı olarak tarzım büyük ölçüde belgesel olmasına rağmen, 'samimi' veya 'doğal' terimini kullanmayı tercih ettim, çünkü bu, düğün çekmeyi sevdiğim yolu mükemmel bir şekilde anlatıyor. Bir düğün fotoğraf çekme şeklimden bir arkadaşım veya akraba olduğumu varsaydıkları için sık sık konuklar tarafından nasıl bildiklerimi soruyorum. Rahat (ama yine de profesyonel) bir yaklaşım kullanarak, düğün gününüzün bir 'misafir göz görünümü' elde 'düğün dışı' fotoğraf düğün mümkün.  Sonuç olarak, düğün fotoğraflarınıza bakarken gününüz için gerçek bir his elde edersiniz.

 

Arkadaşların ve ailenin birkaç resmi grup fotoğrafı için zaman ayırmaktan mutluluk duyuyorum ve aynı zamanda mekanın veya yakındaki bir konumun birkaç fotoğrafını sahnelemek için gelin ve damatla vakit geçirmeyi çok seviyorum. Ama düğünü büyük bir fotoğraf çekimine dönüştürmeyeceğim! Bir düğün fotoğrafçısı olarak nihai amacım size yapabileceğim en mükemmel düğün fotoğraflarını sunmak.

 

Düğün galerime ve ayrıca fotoğrafladığım birçok düğün göreceğiniz düğün fotoğrafçısı da göz atın ve ayrıca belirli fotoğrafları neden çektiğimi teşvik eder. Düğün gününüz hakkında daha fazla tartışmak isterseniz, lütfen benimle iletişime geçin ve ikinizle resmi olmayan bir zorunluluk olmayan sohbet düzenlemekten memnuniyet duyarız - sizden haber almak isterim.

WhatsApp
Ara