Ünlülerin Düğün Fotoğrafçısı

İşte ünlülerin düğün fotoğrafçısı ve bu fotoğrafların çekildiği mekanları listeledik. Ünlülerin gelinlikleri ve damatlıkları ve onları çeken düğün fotoğrafçıları

Bu yazımızda sizlere ünlülerin düğün fotoğrafçılarını sıralayacağız.

Ünlü düğünleri instagram da bu aralar trend olmaya başladı. Daha çok kim ne giymiş ve aynısını kendi düğünlerinde yapmaya çalışan bir kitle ile karşı karşıya kalıyoruz. Bazen de benzer gelinlik damatlıkalrı giyen ünlülerde caps olmaktan kurtulamıyor. Ünlüler daha çok sessiz sakin yerlerde gözden uzak düğün yapmayı tercih ediyor. Ünlülerin Düğün Fotoğrafçısı şimdilik tek bildiğimiz İzmir merkez ofisli Erssell Pv ekibi.

 

ünlülerin düğün fotoğrafçısı

 

Bazı Ünlüler'in Evlendikleri Düğün Salonları ve Fotoğrafçıları

  • Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül  Kanlıca’daki Ajia Otel’i tercih ederken
  • Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal Cunda Adası'nda evlendiler
  • Burak Özçivit ve Fahriye Evcen  Sait Halim Paşa Yalısı'nda evlendiler
  • Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur Adile Sultan Sarayı’nda evlendiler

 

Ünlü Düğünleri

ünlü düğünleri, ünlülerin düğün fotoğrafçıları

 

Sanatçıların düğünleride aslında havalı müzik ve nikahla başlasada bazen yöresel müziklerden kaçınılmıyor. Biz bir kaçına şahit olmuştuk ve after party olmazsa olmaz düğünlerde değiştirilen kıyafetler, çok konuşulan gelinlik modelleri Ünlü Düğünlerinde kendini gösteriyor. Ünlülerin Düğün Fotoğrafçısı olmak tabikide kolay değil.

 

Ünlüleri Kim Çekiyor ?

Genelde organizasyon firmaları ile anlaşmalı düğün fotoğrafçıalrı bu görevi üstlenmektedir. Kimsenin tepkisini çekmek istemeyiz ama bu iş öyle 2 3 kişi ile olacak iş değil tam bir ekip işi :)

 

ünlülerin düğün fotoğrafçısı, ünlüleri kim çekiyor

 

WhatsApp
Ara