İzmir Fotoğraf Platosu

Sizlere bugün fotoğraf platosu nedir? Ne amaçla kullanılır biraz ondan bahsedeceğiz. İstanbul, Ankara ve İzmir'de yeni trend olan fotoğraf platosu düğün fotoğrafçıların gelin damat çekmek için hazırladıkları hazır platformdur.

İzmir Fotoğraf Platosu

Sizlere bugün fotoğraf platosu nedir? Ne amaçla kullanılır biraz ondan bahsedeceğiz. İstanbul, Ankara ve İzmir'de yeni trend olan fotoğraf platosu düğün fotoğrafçıların gelin damat çekmek için hazırladıkları hazır platformdur. İyi tarafları ve kötü tarafları vardır. Kısa sürede yorulmadan aynı alan içerisinde birbirinden farklı gelin damat fotoğrafları, yada konsept fotoğraflar çekebilirsiniz. Kötü yanı ise yeni trend olan bir şeyi tüm fotoğrafçılar yapacaklar, hepsinin profili aynı olacaktır.

 

Fotoğraf Platosu Fiyatları Nasıl ?

İzmir fotoğraf Platosu fotoğrafçılar ile anlaşarak yıllık yada tek seferlik istenilen çekim sayısına göre belirlenir. İzmir fotoğraf platosu çekimleri için bizimle iletişime geçebilir ve örnek fotoğraflara bakabilirsiniz. Düğün Fotoğrafı Platosu kullanmak için gün için önceden rezervasyon yaptırmalısınız. Kapalı alanı veya açık alanı bulunan platoda hazırlanabilir, çekim günü kullanabilirsiniz.

 

İzmir Fotoğraf Platosu Nerede?

Şuan için fotoğraf çektirmek isteyen çiftlerimiz Güzelbahçe ve Urla'da plato ile iletişime geçebilirler. Düğün Fotoğrafçısı dış çekimleri için İzmir düğün fotoğrafçısı ile iletişime geçebilirler. İzmir Fotoğraf Platosunda çekilen Düğün Hikayesi kısmından izleyebilir, fikir edinebilirler. En çok sevilen düğün fotoğrafları için plato sizlere fikir verebilir.

 

Çekim Süresi ve Saatleri Nasıl?

Süre olarak rezervasyon yaptığınız saat ve tarihin dışına çıkılmamalıdır. Çünkü başka fotoğrafçılarda platoyu o saatlerde kullanmak için sırada bekliyor olacaklardır. Randevu saatine lütfen özen göstermeli, vaktinde fotoğraf çekim alanında olunmalıdır. Dış çekimde bu çok sorun olmasa da özel bir alanda gelin damat çekerken başka çiftlerin de orayı beklediğini unutmayalım.

 

Fotoğraf Platosu Malzemeleri 

Kullanılan fonlar özel yapılan ürünlerdir. Fotoğraf platosu malzemeleri yaptırarak sizde kendi platonuzu oluşturabilirsiniz. İzmir fotoğraf platosu malzemeleri ile ilgili sizlere en iyi fikirlerin pinterest ten çıktığını söylemek isteriz.

WhatsApp
Ara